» » Відбулося заключне засідання робочої групи з розроблення Програми поводження з твердими побутовими відходами

Відбулося заключне засідання робочої групи з розроблення Програми поводження з твердими побутовими відходами

12 червня під головуванням заступника міського голови Сергія Силенка відбулося заключне засідання робочої групи з розроблення Програми поводження з твердими побутовими відходами.

З 4 по 11 червня на платформі електронної демократії Е-DЕМ для громадського обговорення був виставлений проєкт Програми по удосконаленню послуги «Управління твердими побутовими відходами в Сновській МТГ» на 2024-2028 роки, з метою виявлення та врахування зауважень і пропозицій громадськості до Програми. За результатами обговорення зафіксовано 414 переглядів та 23 коментарі. Обговорювалися питання щодо актуальності даної Програми, а також сортування та подальшої вторинної переробки ТПВ, накладання штрафів за несанкціонований вивіз сміття та проведення розʼяснювальної роботи серед населення щодо укладання договорів з комунальним підприємством на вивіз ТПВ, можливість охоплення послугою сільських населених пунктів тощо. Зауваження і пропозиції, які надійшли під час публічного громадського обговорення, були розглянуті та прийняті до уваги на засіданні робочої групи під час прийняття остаточного варіанту Програми для її затвердження.

Відповідний проєкт рішення буде підготовлено і подано для затвердження на черговій сесії міської ради.

Від щирого серця дякуємо нашим представникам Програми DOBRE – старшому програмному спеціалісту Наталії Сафроновій, координаторці напрямку з питань залучення громадян до управління громадою та впровадження інструментів участі Тетяні Романовій, консультантці з послуг місцевого самоврядування Юлії Юненко –  за підтримку, консультацію та супровід в розробці Програми. Також дякуємо всім членам Робочої групи та громадянам, які взяли участь в обговоренні за їх активну громадянську позицію.

Дана діяльність відбулась у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)

Відділ економічного розвитку та інвестицій