» » Відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

Відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

Коли любов не має меж

Коли душа не знає втоми,

Коли землею ти живеш –

Праця твоя стає святою!

Останній місяць осені подарував нам День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни. Це свято увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.

Напередодні свята 17 листопада відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято зібрало посадовців, керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарства, з’їхалися з усіх сільськогосподарських підприємств району – кращі з кращих.

З вітальною промовою до учасників свята звернувся міський голова Олександр Медведьов. Він висловив щиру  вдячність та подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам за  результати їхньої праці. Він відмітив, що  праця хлібороба була та залишається однією з найбільш шанованих на нашій українській землі. Нинішнього року трудівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських підприємств, фермери доклали немало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва району.

Сільгоспників також вітав голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда, який у своїй промові підвів підсумки всього зробленого за рік, аналізував усі досягнення агропромислового комплексу.

До привітань представників сільськогосподарської галузі долучився і голова профспілки працівників сільського господарства Сергій Панченко.

Очільники району нагородили Почесними грамотами та Подяками Сновської міської ради та районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства кращих працівників громади.

Свято було пронизане нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності за невтомний труд, уроки людяності, мудрості та життєвого досвіду ветеранів аграрного сектору, які теж були присутні в залі.

Вітальні адреси вдало перепліталися з творчими виступами талановитих артистів району.

 

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply