» » Відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці Незалежності України у педагогічному колективі Сновщини

Відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці Незалежності України у педагогічному колективі Сновщини

У суботу у залі засідань міської ради  пройшли  урочистості з нагоди 30-ї річниці Незалежності України у педагогічному колективі Сновщини. Привітала всіх з державним святом і початком нового навчального року начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту міської ради Олена Коваленко. Вона нагадала всім про становлення освіти та про реформи, які відбувалися в ній за всі роки незалежності України, та зупинилася на освітянських здобутках, які на сьогодні має громада.

Участь у заході взяли міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, перший заступник міського голови Павло Мірошниченко, заступник голови районної ради Іван Орда, голова профспілки освітян Олександр Щербина, директори освітніх закладів громади, їхні заступники та вчителі.

Олександр Медведьов побажав, щоб новий навчальний рік проходив у школах, а не онлайн, адже ніякий комп’ютер чи смартфон не замінить живого сплікування з вчителем та однолітками. Він також закликав педагогів активніше вакцинуватися проти коронавірусу на виконання вимог міністерства охорони здоров’я.

Приємним моментом зустрічі з освітянами стало вручення нагород за їхню багаторічну сумлінну працю та внесок у навчання та виховання підростаючого покоління.

Почесними грамотами Сновської міської ради нагороджено:

Миколу Багу  – викладача спецдисциплін ДПТНЗ «Сновське вище професійне училище лісового господарства»;

Олександра Пилипчука – робітника з комплексного обслуговування групи централізованого господарського обслуговування управління, сім’ї, молоді та спорту міської ради;

Тетяну Бугрим – вчительку історії Сновської гімназії міської ради;

Олега Скотаренко – керівника гуртка Сновського центру дитячої та юнацької творчості міської ради.

Почесну грамоту Корюківської районної ради вручено Наталії Шевченко –  директору Кучинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Грамотами Управління освіти і науки Чернігівської ОДА нагороджено:

Ольгу Гаврилець – заступника директора з навчально-виховної роботи Сновської ЗОШ №1;

Аллу Лепнюк – виховательку ДНЗ №1;

Тетяну Мінченко – вчительку георгрфії Сновської гімназії;

Миколу Терещенко –  вчителя трудового навчання та інформатики Сновської гімназії.

Привітала всіх з початком навчального року та подякувала за співпрацю заступник директора Сновського ВПУЛГ Людмила Медведкіна.

Яскравим доповненням урочистостей стали чудові концертні виступи, які підготували освітяни та працівники Сновського будинку культури.

На завершення зібрання присутні обговорили поточні питання, пов’язані з початком нового навчального року. Зокрема, на свято Першого дзвоника, яке проходитиме на відкритому повітрі, дозволено приходити батькам дітей, дотримуючись умов адаптивного карантину.

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю