» » Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти та Міжнародного дня музики

Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти та Міжнародного дня музики

У Сновському будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників освіти та Міжнародного дня музики.

Міський голова Олександр Медведьов вітаючи освітян і музикантів зі святом сказав: “Вчитися – це благородна справа, але ще більш благородна справа – вчити інших. Ви робите значний вклад у розвиток суспільства, адже всі ваші учні – це майбутні випускники, які завтра розбудовуватимуть нашу громаду і Україну”.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, навчання і виховання молодого покоління він вручив Почесні грамоти міської ради:

начальнику управління  Управління освіти, сім`ї, молоді та спорту Олені КОВАЛЕНКО;

вчителю початкових класів Сновської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Валентиніу ДЕРКАЧ;

вчителю трудового навчання Сновської гімназії Тетяні ТАЛАШ;

викладачу по класу баян Сновської ДМШ ім. Н.Г.Рахліна Сергію КРЕЦУЛІ.

З нагоди професійних свят Подяки міської ради оголошені викладачу по класу хореографії  Сновської ДМШ ім. Н.Г.Рахліна Євгенії КОНОВАЛЕНКО та викладачу по класу духових та ударних інструментів Сновської ДМШ ім. Н.Г.Рахліна Володимиру ЛАШУКУ.

Привітали зі сцени винуватців свята і вручили  їм нагороди різних рівнів – Міністерства освіти і науки України, обласні, районні та місцеві, заступник голови Корюківської районної ради Іван Орда, начальник  Управління освіти, сім`ї, молоді та спорту Олена Коваленко, голова профспілки працівників освіти Олександр Щербина та начальник другого відділу Корюківського РТЦК та СП Андрій Ісаченко.

Для всіх присутніх у залі працівники Сновського будинку культури та дитячої музичної школи ім. Н.Г.Рахліна  підготували святковий концерт, який створив особливу атмосферу свята.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради