» » Відбувся обласний конкурс журналістських робіт

Відбувся обласний конкурс журналістських робіт

          5 грудня, напередодні відзначення Дня місцевого самоврядування, в Чернігівській обласній раді відбулось підведення підсумків обласного конкурсу журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

За інформацією відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради, цього року для участі в конкурсі надійшло 20 творчих робіт, серед яких були роботи і конкурсантів зі Сновська.

Наполегливість, професійність та творче завзяття, вкладені в роботу наших учасників, дозволило створити якісні роботи, які гідно представили Сновську громаду.

Відповідно до рішення конкурсного журі ІІІ премією в номінації «Відеоматеріал, телепрограма, відеосюжет», була відзначена автор матеріалу «Бліцопитування», заступник начальника відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи виконавчого апарату Сновської міської ради Наталія Смоляк.

За активну участь в обласному конкурсі та з нагоди Дня місцевого самоврядування Подяку обласної ради оголошено  провідному спеціалісту відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи виконавчого апарату Сн овської міської ради Олені Батюк.

 

Leave a Reply