» » Відкриті душі дітей на відкритому уроці

Відкриті душі дітей на відкритому уроці

Напередодні Дня захисника Вітчизни, на базі Сновської загальноосвітньої школи – інтернату, проводився плановий семінар – практикум  для вчителів фізичної культури району. Тепло і привітно зустрів освітянський заклад своїх колег. Змістовну, насичену екскурсію провела для гостей директор школи – інтернату Олена Коваленко, яка до дрібних подробиць описала життя своїх вихованців, показала умови їх проживання, познайомила з роботою педагогічних працівників, розповіла про специфіку навчально-виховного процесу.

В рамках семінару було заплановано проведення відкритого уроки з вчителем фізичної культури загальноосвітньої школи – інтернату Євгенієм Лахадиновим, який після коротенького теоретичного вступу запросив колег бути присутніми на зайнятті.

Варто зазначити, що урок пройшов на високому методичному рівні, про що пізніше, при проведенні розбору уроку, і висловлювались колеги Є.Лахадинова. На моментах, які удосконалили  б уроки з фізичної культури взагалі, акцентував увагу керівник районного методичного об’єднання  вчителів фізичної культури Олександр Терещенко. Вчителі Сновської гімназії та Сновської ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 Віктор Кравець та Олександр Бойко, представники Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту міськради Володимир Зачепа та Андрій Миргородський окремо виділили  неочікуване вдале, інформативно насичене використання  мультимедійних прийомів в процесі ведення уроку. Під кінець заняття було проведено декілька жвавих естафет, в ході яких діти, не звертаючи уваги на присутніх, весело дали вихід своїй юній енергії та емоціям. Протягом заняття постійно проводився контроль за самопочуттям учнів.

Підводячи підсумки відкритого уроку, було зазначено, що робота вчителя відповідала основним критеріям оцінки заняття. Школярі працювали з «іскрою», видно було, що вони поважають свого наставника і отримують задоволення від занять на уроках фізичної культури, відкриваючи свої ніжні дитячі душі.

Сектор сім’ї, молоді та спорту управління освіти, сім’ї, молоді та спорту міської ради

Leave a Reply