» » Відкрито ресурсну  кімнату «Простір можливостей» на базі Сновської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Відкрито ресурсну  кімнату «Простір можливостей» на базі Сновської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Сьогодні, 7 вересня 2021 року, відбулося урочисте відкриття ресурсної  кімнати «Простір можливостей» на базі Сновської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Реалізація проекту стала можливою завдяки перемозі Громадської організації «ЛАМПА» у конкурсі грантів від #Український Жіночий Фонд та #Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (NDI) в рамках #Програма DOBRE.

Ресурсну кімнату облаштували сучасними меблями та спеціалізованим обладнанням, створивши комфортні  умови для матусь  та дітей з особливими освітніми потребами. Загальна вартість проекту склала 60,1 тис. грн.,  в тому числі 42,6 – кошти гранту; 8 тис. грн. – власний внесок ГО «Лампа»; 10,5 тис. грн. – кошти партнера проекту – Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради.

«Простір можливостей» радо зустрів своїх основним користувачів – дітей та їх батьків. Привітати їх прийшли перший заступник міського голови Павло Мірошниченко, начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Олена Коваленко, співзасновник ГО «Лампа» Олександр Гончаренко, депутат Сновської міської ради Володимир Карпенко, який теж долучився до проекту, спрямувавши частину своїх депутатських коштів на підтримку цієї ініціативи.

Втіленням проекту у тісній співпраці займається ініціативна група проекту, але основний тягар ліг на плечі керівниці проекту, яка є випускницею 21 Академії жіночого лідерства та співзасновницею ГО «Лампа», Ірини Мундурс. Ідея проекту належить практичному психологу ЗОШ № 2 Наталії Куриліній та соціальному педагогу Жанні Дмитренко, які разом з колегами є організаторами 4 навчально-практичних заходів для дітей та їх батьків, які будуть проведені в рамках проекту протягом вересня місяця. Тому на адресу цих небайдужих жінок особливо лунали щирі слова вдячності.

Всі присутні бажали діткам та їх матусям плідної праці, успіхів у навчанні, творчого натхнення, приємних вражень від набуття знань та умінь в оновленому приміщенні «Простору можливостей».

Проект «Простір можливостей» для батьків та дітей з особливими освітніми потребами Сновщини виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, яка реалізується Українським жіночим фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)». Сновська МТГ є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Всесвітні Громади (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).