» » Відсьогодні у Сновську запрацювало повноцінне відділення поліції

Відсьогодні у Сновську запрацювало повноцінне відділення поліції

З понеділка 20 листопада 2023 року в Сновську знову запрацювало відділення поліції №2 Корюківського РВП ГУНП, замість сектору поліцейської діяльності. Очолює його капітан поліції Андрій Андрощук.

– Штат відділення значно збільшили, тепер поліцейські більш дієво й оперативно  будуть забезпечувати у цілодобовому режимі правопорядок на території  прикордонної Сновщини, – розповідає Андрій Валерійович. – Територію громади  патрулюють два екіпажі ГРПП – груп реагування патрульної поліції. Для цього нам надали ще два нові автомобілі Renault Duster  та Mitsubishi Outlander. Тож швидкість реагування на різні ситуації пришвидшиться. Жителям громади, які потребують допомоги і звертаються на «102»,  не доведеться чекати патрульних з Корюківки – приїдуть місцеві.

У першу чергу робота поліцейських відділення у Сновську буде направлена на профілактику різних правопорушень  на території громади, в т.ч.  шахрайство, сімейне насильство, незаконний обіг наркотиків. На території міста незабаром запрацюють додатково ще чотири камери відеоспостереження, для їх безперебійної роботи відділення укомплектували новим сервером.

У відділенні буде працювати свій слідчий відділ з розкриття кримінальних злочинів, сектор дізнання (не тяжкі злочини, крадіжки, хуліганство, ДТП тощо), інспектор з ювенальної поліції.  Нині у штаті є 4 дільничні офіцери та один поліцейський офіцер громади, якому для роботи було придбано в цьому році новий автомобіль. Наразі вирішується питання про укомплектування відділення ще одним поліцейським офіцером громади, робоче місце для нього облаштоване.

Андрій Андрощук підкреслив, що правоохоронці робитимуть все від них залежне, щоб забезпечувати правопорядок у місті та селах Сновщини і висловив сподівання на плідну співпрацю у цьому напрямку з місцевою владою.

Тож бажаємо поліцейським плідної роботи на благо безпеки у нашій громаді!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю