» » Відвідали ветеранів у стаціонарному відділенні с.Нові Боровичі з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

Відвідали ветеранів у стаціонарному відділенні с.Нові Боровичі з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана міський голова Олександр Медведьов, директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Світлана Хоменко та провідний спеціаліст відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради Лариса Мартиненко відвідали стаціонарне відділення для постійного та тимчасового перебування одиноких громадян, що знаходиться в селі Нові Боровичі.

На даний час там проживає 27 людей. На цьому тижні були поселені три жінки, є ще два вільні місця для чоловіків.

У приміщенні стаціонару проводиться поточний ремонт, щоб створити комфортні умови для проживання, на сьогодні всі вікна замінено на металопластикові, закуповуються нові меблі. На зиму запаслися овочами, власними силами працівники кухні заготовили консервацію. Готують тут дуже смачно, про що запевнили проживаючі. А плита на кухні – на  дровах! Хоч саме приміщення стаціонарного відділення опалюється газом.

Керівник громади та директор терцентру тепло привітали всіх мешканців відділення зі святом, побажали їм здоров’я, довголіття і злагоди. Міжнародний день людей похилого віку – особливе свято, яке нагадує людству про обов’язок бути милосердними до найповажнішої частини суспільства. Люди, які тут проживають, охоплені турботою персоналу відділення. Проте вони завжди раді гостям і увазі з боку інших людей: хочуть поговорити, розповісти про свої радощі і проблеми. Олександр Медведьов і Світлана Хоменко разом із завідуючою відділенням Наталією Камишною побували у всіх палатах, ознайомилися з умовами проживання підопічних. Бабусі залюбки спілкувалися і фотографувалися і просили фото на згадку про зустріч. До речі, у відділенні живуть дві жіночки, яким виповнився 91 рік, виглядають вони чудово, незважаючи на свій поважний вік.

Добра, поваги і довголіття вам, шановні ветерани!

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply