» » Відвідали ветеранів за місцем проживання

Відвідали ветеранів за місцем проживання

9 травня в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день особливий для кожної родини. На жаль, усе менше і менше лишається ветеранів, які пройшли фронтовими дорогами. Не завжди вони  можуть прийти на зустрічі та святкування. 8-9 травня керівництво громади відвідало вдома учасників ІІ світової війни Сновщини. Всім учасникам бойових дій (а їх в районі налічується 29)  було вручено подарункові набори та квіти від Сновської міської ради.

8 травня у рамках проведення щорічної акції «Зі святом Перемоги!» міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, заступник начальника відділу організаційно – кадрової та інформаційної роботи  міської ради Наталія Смоляк, відвідали учасників бойових дій Другої світової війни  Івана Чернуху, Василя Шумського, Раїсу Сіру, Анатолія Завтрака.    У ході зустрічей керівники міської ради поспілкувалися з кожним ветераном, розпитали  їх про сьогоднішні проблеми, а ветерани дякували,  що їх не забувають та відвідують. Колишні захисники Батьківщини під час розмови згадували про бойові шляхи, якими їм довелось пройти, та оповідали, що найбільше за що болить їх душа – це мир і злагода в Україні.

Голова райдержадміністрації Валерій Радібеда спільно з заступником голови райдержадміністрації Володимиром Карпенко привітали  учасника бойових дій Михайла Вороб’я із села Кучинівка.

Перший заступник міського голови Іван Орда, голова районної ради Ніна Кухаренко та заступник міського голови – начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Олена Коваленко  завітали до фронтовиків  Михайла Бобровника і Григорія Мелащенко. Вони подякували Михайлу Григоровичу та Григорію Лукичу  за той внесок, який вони зробили 73 роки тому для здобуття Перемоги над нацистськими загарбниками. Побажали ветеранам міцного здоров’я, довгих активних років життя та бадьорості духу.

Керуючий справами виконавчого комітету Руслан Кравець, начальник відділу культури і туризму Наталія Добненко, головний лікар ЦРЛ Микола Куценко,  голова районної ради ветеранів Людмила Кравець,  директор територіального центру надання соціального обслуговування Світлана Хоменко побували у ветеранів Ганни Приходько, Лідії Філон, Анастасії Хілько, Ніни Белашко, Парасковії Попової, Івана Слизького, Петра Солодовника, Володимира Захарченка, Ганни Колмакової, Марії Кондратовської, Івана Кореня, Якова Песенки.

В.о. старост  також відвідали та привітали ветеранів сільських населених пунктів району.

             В кожній домівці, яку відвідали представники громади  панувала дружелюбна та радісна, крізь сльози спогадів, атмосфера спілкування.

Поза увагою не залишився жоден ветеран.

Всім учасникам бойових дій  були вручені вітальні листівки від голів обласної державної адміністрації та обласної ради.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи

Сновської міської ради

 

Leave a Reply