» » Військова служба за контрактом – свідомий вибір кращих!

Військова служба за контрактом – свідомий вибір кращих!

В Україні продовжуються мобілізаційні заходи! Сьогодні Чернігівщина та вся Україна як ніколи потребують тих, хто готовий стати на захист рідного краю.

Другий відділ Корюківського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Чернігівської області запрошує на військову службу за контрактом громадян України, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, віком від 18 до 45 років і відповідають установленим вимогам проходження військової служби. Всі, хто хоче допомогти та прагне долучитися до їхніх лав – приходьте до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Іноземці та особи без громадянства раніше не судимі та які перебувають в Україні на законних підставах, можуть бути прийняті на військову службу за контрактом до Збройних Сил України на посади рядового, сержантського і старшинського складу, з випробувальним терміном два місяці.

Про всі переваги військової служби за контрактом бажаючі можуть дізнатися в 2-му відділі Корюківського РТЦК та СП за адресою: м. Сновськ, вул. Миру 17, РТЦК та СП.  Телефон: (04654) 2-18-44.