» » Вісті зі старостатів громади

Вісті зі старостатів громади

У НОВОБОРОВИЦЬКОМУ старостаті проводяться осінні роботи з прибирання у сільському парку опалого листя, встановлено лаву для відпочинку, відремонтовано на дитячому майданчику гойдалку (машинку), проведено утеплення елементів водонапірної башти тощо. Серед жителів села проводиться роз’яснювальна робота щодо необхідності своєчасної сплати податку на землю та дотримання умов карантину в «червоній» зоні.
У СНОВСЬКОМУ старостаті старанно працює робітник з благоустрою на прибиранні території біля нежилих будинків від спиляного ремівцями гілля та вивозить його своєю технікою. Біля інших обійсть прибирають самі господарі. Працівниками старостату постійно ведеться прийом громадян з різних питань.
У НИЗКІВСЬКОМУ старостаті протягом місяця також робітник з благоустрою здійснював прибирання території старостату. Староста разом з діловодом видавали довідки та характеристик жителям сіл, вчиняли нотаріальні дії, а також допомогали односельцям передавати покази лічильників електроенергії з особистих домогогосподарств. У громаді розпочалася інвентраизація майна і староста побувала на звірці у відділі благоустрою та господарського забезпечення.
У ЖОВІДСЬКОМУ старостаті зібрали овочі для пацієнтів центральної районної лікарні та передали до закладу. Працівником з благоустрою проводяться роботи з прибирання території біля адмінприміщень, дитячого майданчика та церкви, ним впорядковано кладовище в селі Жовідь, а у селі Піщанка навколо сільського кладовища та автобусної зупинки вирубано та прибрано чагарники. Щоб центр села виглядав охайно всі гуртом на чолі зі старостою повигрібали опале листя.
Діловодом на даний час проводить актуалізація осіб, зареєстрованих у старостинському окрузі та заноситься до єдиної цифрової бази даних. Також діловод Жовідського старостату заносить дані по селах Клюси, Хрінівка та Гірськ, так як у сусідньому старостаті нема доступу до мережі Інтернет. Також працівниками старостату надається допомога жителям сіл в оформленні карток для виплат за здані в оренду земельні паї.
У КУЧИНІВСЬКОМУ старостаті виготовлено та встановлено ще одну автобусну зупинку на виїзді з села, відремонтовано та пофарбовано огорожу біля центральної зупинки, проводиться прибирання опалого листя та парослі у сільському парку і біля адмінбудівель, проведені роботи з благоустрою частини сміттєзвалища в урочищі «Кореньок». За рахунок коштів, які були виділені з місцевого бюджету депутату Павлу Солодовнику на виконання його повноважень, придбано 5 ліхтарів вуличного освітлення на сонячних батареях.
У ТУР`ЯНСЬКОМУ старостаті разом з волонтерами від Молоджіної ради та небайдужими жителями села було висаджено туї та берези у місцевому парку. Працівник з благоустрою разом з помічниками постійно проводить роботу з розчистки вулиць від чагарників та займається заготівлею дров для адмінприміщення. Староста висловлює вдячність лісничому Станіславу Моцару за постійну підтримку і допомогу. Діловодом старостату проводиться прийом громадян з надання консультацій та довідок різного характеру.
Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю