» » Вітали першокласників у комунальному закладі «Сновська гімназія»

Вітали першокласників у комунальному закладі «Сновська гімназія»

Урочисто і святково пройшло свято Першого дзвоника у комунальному закладі «Сновська гімназія» Чернігівської обласної ради. Директор Яна Тютюник привітала учнів, педагогів та батьків з початком нового навчального року і представила гостей свята.

Участь у ньому взяли міський голова Олександр Медведьов, заступник міського голови, начальник управління освіти, сім’ї, молоді і спорту  Олена Коваленко, яка донедавна 11 років поспіль очолювала цей заклад, військовий комісар Ігор Батюк, заступник директора ВПУЛГ Людмила Медведкіна та представник поліції Андрій Марухленко.

Всі вони прийшли до дітей з подарунками та побажали успіхів у навчанні, згуртованості, дружніх стосунків, як найбільше радісних моментів і мирного неба.

У КЗ «Сновська гімназія» навчатиметься і проживатиме 76 діток. Найбільше уваги,  вітань і подарунків у цей день було шістьом першокласникам. Побажала щасливої дороги у країну знань їм і перша вчителька Світлана Пушкар.

На завершення традиційної урочистої лінійки з нагоди Дня знань пролунав перший дзвоник, який покликав учнів за парти.

ДО ВІДОМА. Рішенням № 48-18/VII Чернігівської обласної ради від 26 червня 2019 року комунальний заклад «Сновська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Чернігівської обласної ради перейменовано на комунальний заклад «Сновська гімназія» Чернігівської обласної ради.

  Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply