» » Вітання міського голови Олександра Медведьова з нагоди Дня Української Державності

Вітання міського голови Олександра Медведьова з нагоди Дня Української Державності

Шановні жителі та гості громади!
Сьогодні, 28 липня, ми вперше відзначаємо День Української Державності.
Українська державність означає тисячолітню десятків поколінь зі своєю рідною мовою, звичаями, традиціями, культурою, своїм військом, церквою і зі своїми героями.
Великі київські князі і славетні гетьмани. Усе це наша державність. І жалюгідними є будь-які спроби москви вкрасти у нас якийсь історичний період чи історичну постать.
Саме на вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого у сьогодні, День Хрещення Київської Русі – України, ми відзначаємо нове для нас свято.
Зауважимо, він був передусім князем Київським, який розглядав деякі свої північно-східні володіння (сучасну московію) як відсталі напівдикі провінції, які треба охрестити і в міру сил цивілізувати.
Ми були, є і будемо українцями, незважаючи на всі намагання ворога привласнити нашу історію, окупувати наші землі, поневолити наш народ.
Нинішній очільник російської федерації намагається нав’язати всім свої фантазії про те, що Україна – «вигадана» держава, яка з’явилася на світ завдяки чи то лєніну, чи то Сталіну. «Мрія» путіна – Україна з підданими малоросами, які виконують будь який наказ, країна. В якій знищено все українське.
Але не дочекаються вороги! Наші воїни мужньо боронять Україну на фронті. Мільйони українців створили міцний народний тил. Ефективно працює і дипломатичний фронт. Ми громадяни вільної країни, і ніколи рабам не здолати нас!
Здається, у світі не залишилося жодної людини, яка б не чула про мужність, стійкість і незламність України та підступність, звірство, агресивність й тероризм росії.
Об’єднані як ніколи у захисті рідної землі та своєї державності, ми обов’язково переможемо путінську навалу та побудуємо сучасну величну європейську країну заможних громадян.
Це наш цивілізаційний вибір, і ми відстоїмо його у збройній боротьбі проти московської агресії. А термін «рашизм» увійде в історію та буде вживатися виключно так, як нині вживаються у світі терміни «нацизм» та «фашизм».
Щиро зичу всім нам якнайшвидшої Перемоги у війні з окупантами, добробуту і щасливого життя під мирним небом у нашій рідній державі!
Слава Україні!
З повагою – міський голова Олександр МЕДВЕДЬОВ