» » Вітання приймали медичні працівники Сновщини!

Вітання приймали медичні працівники Сновщини!

14 червня в приміщенні будинку культури відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника, де був присутній майже весь медичний колектив району та ветерани медичної галузі.

Сердечно вітали міський голова Олександр Медведьов, голова районної ради Ніна Кухаренко, помічник народного депутата Анатолія Євлахова Вадим Сергійко, а також безпосередні керівники – головний лікар центральної районної лікарні Микола Куценко та головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Сновський центр первинної медичної допомоги» Олена Шарпан.
В цей день, з нагоди професійного свята, за досягнуті успіхи в організації та наданні медичної допомоги населенню, високий професіоналізм, особистий внесок у поліпшення медичного обслуговування, добросовісне відношення до виконання своїх службових обов’язків, працівників було нагороджено відзнаками. З нагоди свята міською радою для всіх лікарів первинної ланки було придбано фонендоскопи, які Олександр Медведьов вручив на прикінці зібрання.
Продовженням урочистостей стала концертна програма, підготовлена творчими колективами та народними аматорами Сновського будинку культури.

Leave a Reply