» » Вітання приймали медичні працівники Сновщини!

Вітання приймали медичні працівники Сновщини!

15 червня в приміщенні районного будинку культури відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника, де був присутній майже весь медичний колектив району та ветерани медичної галузі.

Завітали на свято народний депутат України Анатолій Євлахов, голова обласної ради Ігор Вдовенко, які висловили слова подяки усім працівникам галузі охорони здоровʼя та побажали присутнім шани та вдячності від пацієнтів, міцного здоров’я та реалізації усіх планів і задумів.

Окрім традиційних почесних відзнак та нагород з нагоди Дня медичного працівника Ігор Вдовенко передав партію медикаментів, перев’язувальних матеріалів  колективу Сновської центральної районної лікарні та комунальної установи «Сновський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», що стануть у нагоді землякам, яким терміново знадобиться допомога у скрутній ситуації.

Сердечно вітали міський голова Олександр Медведьов, в.о. голови райдержадміністрації Володимир Карпенко, а також безпосередні керівники – головний лікар центральної районної лікарні Микола Куценко та головний лікар КУ «Сновський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Олена Шарпан.

В цей день, з нагоди професійного свята, за досягнуті успіхи в організації та наданні медичної допомоги населенню, високий професіоналізм, особистий внесок у поліпшення медичного обслуговування, добросовісне відношення до виконання своїх службових обов’язків, працівників було нагороджено відзнаками.

Продовженням урочистостей стала концертна програма, підготовлена творчими колективами та народними аматорами Сновського районного будинку культури.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

 

 

 

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image