» » Вітаємо «бронзових» призерок відкритого обласного Чемпіонату зі спортивної гімнастики

Вітаємо «бронзових» призерок відкритого обласного Чемпіонату зі спортивної гімнастики

З помітним хвилюванням починали виступи наші спортсменки на відкритому обласному Чемпіонаті зі спортивної гімнастики, що проводився в Чернігові. Через вимушену відсутність через карантин достатньої змагальної практики, гімнасткам потрібно було більше часу на психологічну підготовку та зосередженість перед кожним виступом. Опорний стрибок, колода, різновисокі бруси, вільні вправи – і все це по колу, в швидкому темпі та ще і в «гостях». Напруженню змагальній атмосфері додавало те, що в турнірі виступали дуже сильні гімнастки, особливо з Ніжина, Чернігова та Ромнів (МС, КМС, І та ІІ розряд). Лише настанови тренерів Світлани Коляко та Юлії Гориченко заспокоювали дівчат, налаштовували їх на безпомилкове виконання елементів та прояв спортивного характеру.

За результатами першого дня змагань до участі фіналі у окремих видах багатоборства вийшли Кравець Злата та Марина Ткач, які наступного дня  виступали на колоді. Обоє стали «бронзовими» призерами. Трошки не справились з хвилюванням в останні хвилини в кампанії іменитих та більш досвідчених суперниць. Але оці дві, як кажуть у спорті, «трудові» «бронзи» відкривають шлях до омріяного «золота» в майбутньому.

До речі, про майбутнє. Всім відомо, що в спортивній інфраструктурі нашої територіальної громади функціонує спеціалізований спортивний зал гімнастичного профілю. В цьому залі, протягом різних років, під керівництвом української тренерської еліти тренувались гімнасти, що завойовували найвищі подіуми на Олімпійських іграх, Чепіонатах світу та Європи. На жаль, в ньому можна проводити заняття та змагання лише в теплу пору року 6 – 7 місяців. Зал потребує реконструкції: заміни вікон, дверей, утеплення стелі, ремонту приміщень і, основне, потрібно встановити котельню для опалення споруди.

У цьому році в державі проводяться як мінімум два конкурси, які мають на меті відбір проектів для виділення державних субвенцій на ремонт та добудову об`єктів спортивної інфраструктури районів, міст та територіальних громад. Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради оперативно підготував та надіслав до відповідних структур пакети документів, необхідних для участі у конкурсному відборі об`єктів для держаного фінансування. Чекаємо з надією на позитивне рішення конкурсних комісій.

Сектор сім`ї, молоді та спорту Управління освіти міської ради