» » Вітаємо всіх, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку фізичної культури!

Вітаємо всіх, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку фізичної культури!

У Сновську 11 вересня з нагоди Дня фізкультури і спорту відбулися урочистості на стадіоні  з нагородженням кращих спортсменів і тренерів-викладачів. Привітати їх прийшли міський голова Олександр Медведьов, радник міського голови Павло Мірошниченко та в.о. голови райдержадміністрації Володимир Карпенко.

Олександр Медведьов зазначив, що міська  рада приділяє значну увагу розвитку фізкультури і спорту в громаді, фінансує галузь з місцевого бюджету та завдяки різним проектам залучає кошти з держбюджету для будівництва та оновлення спортивних майданчиків. Він побажав всім міцного здоров’я, миру, добробуту, спортивного довголіття, жаги до нових перемог, які прославлятимуть не лише Сновщину, а й Україну.

Почесними грамотами міської ради та райдержадміністрації нагороджені були в цей день заступник директора з навчально-виховної роботи Сновської ДЮСШ Віталій ІВЛЄВ та тренер-викладач зі спортивної гімнастики Світлана КОЛЯКО, тренер-викладач Микола БОБРОВ та тренер-викладач Євген ЛАХАДИНОВ.

З нагоди свята за спортивні досягнення з легкої атлетики, футболу, настільного тенісу, спортивної гімнастики, вільної боротьби, кікбоксингу, волейболу, пауерліфтингу та гирьового спорту були відзначені 29 юних спортсменів Сновщини.

Від імені Управління освіти, сімї, молоді та спорту  разом з міським головою вручали нагороди й подарунки вихованцям спортивних відділень і секцій головний спеціаліст сектору сім`ї, молоді та спорту управління освіти Андрій Миргородський та директор Сновської ДЮСШ Євген Мудрицький.

Щорічно у другу суботу вересня в Україні професійне свято відзначають працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, комунальних закладів, громадських організацій, тренери, спортсменів та просто шанувальники спорту. Спорт дає людині не тільки здоров’я, а й загартовує  характер та волю. Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя популяризації та розвитку фізичної культури і спорту!

Зі святом!

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради