» » Вітаємо з перемогою наших спортсменів в обласному чемпіонаті з вільної боротьби!

Понад 80 спортсменів (з них 20 дівчат) із Чернігова, Сновська, Мени, Ніжина, Корюківки взяли участь в Обласному чемпіонаті з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, віком  від 11 до 13 років, який відбувся 9 листопада.

Зі Сновська на змагання  тренер Анатолій Косевич привіз трьох дівчаток та шістьох хлопчиків, один з яких лише 2 місяці як займається вільною боротьбою, а вже має гарні результати.

Раніше нашим дівчатам доводилося боротися з хлопцями на обласних змаганнях, так як з інших районах дівчата не приїжджали.

У підсумку чемпіонату наші спортсмени зайняли достойні місця! Альбіна Шевченко (до 33 кг) – ІІ місце, Вікторія Терещенко (вагова категорія до 33 кг) – І місце,  Вікторія Кузьменко (до 42 кг) – І місце.

Микита Корміліцин та Ростислав Терещенко  вибороли  – «бронзу», Дмитро Терещенко та Олег Масленок  – «срібло», а Дмитро Мороз у двох вагових категоріях (до 47 кг та до 53 кг) здобув «золото».

Переможці цих змагань 26-29 листопада поїдуть на Всеукраїнський чемпіонат до Одеси. Тож побажаємо їм успіхів!

Детальніше про обласний чемпіонат  – на сайті філії ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” “Регіональна дирекція UA: ЧЕРНІГІВ” https://cn.suspilne.media/news/46337