» » Візит до Республки Польща в рамках Програми DOBRE

Візит до Республки Польща в рамках Програми DOBRE

Програмою DOBRE у рамках співпраці для громад-партнерок було організовано навчальний візит до Республіки Польща. Приємно, що серед чотирьох громад, які відібрали представляти  Чернігівщину, була наша Сновська громада. Презентувала Сновщину секретар міської ради  Наталія Авдієвська.

Учасники поїздки з семи областей України вивчали досвід міст та ґмін Малопольського воєводства.

За результатами закордонного візиту Наталія Авдієвська підготувала звіт щодо польського досвіду розвитку і роботи місцевого самоврядування. Вона презентувала його для керівників структурних підрозділів та зацікавлених працівників міської ради.

Цікавим, з точки зору запозичення для нашої громади, є запровадження нового підходу у поводженні з твердими побутовими відходами, а також реалізації спільних проектів з гмінами-побратимами, щоб мати можливість залучати на розвиток громади кошти Євросоюзу.

Під час поїздки представники громад побували у восьми гмінах та ознайомилися як там організовують роботу комунальних підприємств, співпрацюють з бізнесом, забезпечують енергоефективність, розвивають транспорту інфраструктуру та туризм.

Щиро дякуємо за можливість побувати і повчитися у Республіці Польща Програмі DOBRE та особисто старшому програмному спеціалісту Програми DOBRE Наталії Сафроновій.

Також щиро дякуємо польським друзям, які тепло приймали українську делегацію та висловлювали свою підтримку у цей непростий для України час.

 

Візит був організований та впроваджувався спільно з Фондом розвитку місцевої демократії імені Єжи Регульського (FRDL, Польща) у межах Програми USAID DOBRE.

 

Докладний матеріал про навчальний візит – читайте тут:  https://uacrisis.org/uk/43554432