» » Візит народного депутата Максима Зуєва на Сновщину

Візит народного депутата Максима Зуєва на Сновщину

20 листопада на Сновщину завітав народний депутат України Максим Зуєв, обраний по 207 виборчого округу. Цей робочий візит депутата був першим  після його обрання. Зустріч Максима Зуєва з керівництвом громади, керівниками структурних підрозділів міської ради та райдержадміністрації, в.о. старостами та громадськості відбулася у залі засідань міської ради. Народний депутат подякував за активність сновчанам, адже в залі зібралося понад сто людей. Він коротко розповів про свою роботу у Верховній Раді, зокрема в комітеті з питань транспорту та інфраструктури. Далі захід проходив у форматі “запитання – відповідь“  із присутніми.

Питання, які піднімалися під час зустрічі, стосувались найбільш актуальних тем сьогодення: ремонту доріг загального користування, проведення медичної, освітньої та поштової реформ, оплати за газ з використанням  коефіцієнтів для приведення об`єму газу до стандартних умов, виділення коштів громадам на соцекономрозвиток, пільг ліквідаторам аварії на ЧАЕС, зменшення пенсійного віку, перспектив розвитку туризму на Сновщині.

Міський голова Олександр Медведьов  подякував народному депутатові за зустріч. Максим Зуєв у свою чергу наголосив, що жодне звернення від людей не залишиться без уваги, їх зафіксували помічники-консультанти народного депутата Катерина Маковійчук та Маргарита Лісова, які взяли участь у заході. Своїм помічником на Сновщині Максим Зуєв назвав кандидатуру Олексія Малютіна.

Після завершення зібрання люди мали змогу поспілкуватися з народним депутатом особисто і запрошували відвідати Сновщину знову.

У цей день Олександр Медведьов разом з Максимом Зуєвим побували в Сновській гімназії, де ознайомилися з процесом будівництва їдальні.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply