» » Візит народного депутата України Анатолія Євлахова

Візит народного депутата України Анатолія Євлахова

15 травня Сновщину з робочим візитом відвідав народний депутат України Анатолій Євлахов.

Свою поїздку депутат розпочав з відвідин районної державної адміністрації, де зустрівся з керівництвом району, головою райдержадміністрації Валерієм Радібедою та міським головою Олександром Медведьовим. Був присутнім на 14 сесії районної ради 7 скликання.

Анатолій Сергійович відповів на запитання депутатів районної ради та проінформував присутніх про порядок розподілу субвенції державного бюджету на 2017 рік.

Під час зустрічі обговорили нагальні проблеми району та міста і шляхи їхнього вирішення, зокрема, фінансування таких важливих проектів як ремонт доріг, освітлення вулиць, закінчення ремонту трибун стадіону «Колос», відновлення аварійних приміщень Сновської районної гімназії, що постраждали внаслідок пожежі, встановлення дитячих та скейт майданчиків, покращення матеріальної бази музичної школи тощо.

Народний депутат відвідав об’єкти районного центру: Територіальний центр соціального обслуговування, дитячо-юнацьку спортивну школу, Сновську районну гімназію та загальноосвітню школу №1, Центральну районну лікарню.

Наступним пунктом робочої поїздки стало с. Петрівка Сновського району, де відбулося змістовне спілкування з в.о. старости Марією Деркач, директором Петрівського НВК Василем Шмаровозом та іншими громадськими активістами. Під час зустрічі обмінювалися думками з приводу розвитку Петрівської громади і реалізації освітніх і соціальних проектів.

Наприкінці візиту керівники громади заручилися підтримкою Народного депутата України Анатолія Євлахова в подальшій співпраці.

Leave a Reply