» » » Візит представників Програми DOBRE на Сновщину  

Візит представників Програми DOBRE на Сновщину  

Вчора, 28.01.2021р. на Сновщину завітали представники Програми «Децентралізація Приносить Кращі Результати та Ефективність» (DOBRE): заступник   керівника Програми Юлія Єсмуханова, старший програмний спеціаліст Програми регіонального офісу в м. Чернігові Наталія Сафронова та програмний спеціаліст Віталіна Старчик.

Зустріч була дуже насиченою та конструктивною. Гості ознайомились з презентацією про Сновську громаду, після чого відбулось жваве обговорення проблем громади та орієнтовних подальших перспектив розвитку за різними напрямками діяльності. Присутні на зустрічі керівники громади, керівники структурних підрозділів, депутати, старости, голова Молодіжної ради пропонували та обговорювали ідеї майбутніх проєктів, які можуть бути реалізовані за підтримки Програми DOBRE та окреслили найближчі плани співробітництва.

Сторони  відвідали Сновський будинок культури, де планується в рамках Програми створити простір для молоді.

Попереду – багато консультацій, навчань, зустрічей з консультантами та експертами Програми за різними компонентами Програми, які охоплять майже всі сторони діяльності громади, а також участь у грантових проєктах.

Співпраця продовжиться до вересня 2022 року.

Контактна особа по роботі з Програмою DOBRE  – заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради Ірина Мундурс