» » Вказуйте не лише на стихійні сміттєзвалища, а й на тих, хто їх створює!

Вказуйте не лише на стихійні сміттєзвалища, а й на тих, хто їх створює!

Останнім часом поширилася практика жителів громади вказувати владі на стихійні сміттєзвалища, які необхідно прибрати. Завдяки таким зверненням, в тому числі і через сайт Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, лише за нинішню весну працівниками комунального підприємства «Сновська ЖЕД», робітниками, залученими на громадські роботи та жителями сіл було прибрано 6 стихійних сміттєзвалищ. Зазначимо, що на ці смітники непотріб вивозився десятиліттями, сміття зібралося тонни. А отже і коштів з місцевого бюджету 2021 року на ліквідацію сміттєзвалищ витрачено десятки тисяч.

Але чому так сталося, що саме нині почали помічати ці стихій сміттєзвалища? Невже ніхто не бачив раніше як у лісосмуги, рівчаки, на береги водойм несли сміття?

Робота комунальниками зроблена і  це дуже добре – на території громади стало чистіше.

Але велике прохання до жителів Сновщини: не лише повідомляйте про смітники, а й повідомляйте про тих, хто їх створює, хто щоденно носить сміття у невизначені для цього місця, забруднюючи навколишнє середовище. Ми будемо їх штрафувати, разом з вами привчаючи всіх до порядку.

Адже прикро, що після того як КП «Сновська ЖЕД» прибирає стихійні сміттєзвалища, вони утворюються знову і знову.

Сергій ВОРОБЕЙ,

інспектор з благоустрою Сновської міської ради