» » » Волонтерська акція з впорядкування парку відпочинку ім. О.О.М`язя в с.Тур`я

Волонтерська акція з впорядкування парку відпочинку ім. О.О.М`язя в с.Тур`я

За програмою #DOBRE «Молодіжний працівник в ОТГ» від Сновської міської територіальної громади навчалися активні молоді люди. Завдяки їм на Сновщині проводилися опитування потреб молоді, облаштовується Молодіжний простір, проводяться інші заходи, до яких залучають жителів громади.

У середу молоді активісти за участю голови Молоджіної ради Ольги Гаврилець та старости Тур`янського старостинського округу Олександра Артюшенка організували і провели волонтерську акцію в Тур`ї. Вони посадили 18 туй та стільки ж беріз у сільському парку відпочинку ім. О.О.М`язя, прибрали вирубані чагарники та побілили колони на вході в парк. До роботи долучилися волонтери зі Сновська – члени Молоджіної ради та жителі села. Для всіх бажаючих, хто попрацював на свіжому повітрі, організували гарячий чай.

Робота на благо рідного села згуртовує. Люди, які проїжджали повз парк, зупинялися і також допомагали молоді наводити лад. Звичайно, хотілося, щоб таких свідомих жителів було більше.

Окрема подяка Держаному підприємству «Корюківський лісгосп», яке надали туї для озеленення парку.

Після того, як у парку встановлять лавочки та дитячий майданчик в рамках Громадського бюджету -2021, молоджіні працівники планують організувати  урочисте відкриття парку відпочинку за участю волонтерів. Долучайтеся!

#moloddobre