» » Волонтерство – це не робота, а покликання

Волонтерство – це не робота, а покликання

5 грудня світова спільнота відзначає міжнародний День волонтера.

Це свято безкорисних та небайдужих до чужої біди людей. Вони завжди поруч з тими, хто потребує їхньої допомоги: дитячі будинки та притулки, школи-інтернати та будинки престарілих, реабілітаційні центри, люди з обмеженими можливостями та інвалідністю, постраждалі від надзвичайних ситуацій, аварій чи катастроф, військовослужбовці, члени їх родин та люди, які опинились у вирі військових подій.

Нелегка та самовіддана праця волонтерів забезпечує отримання необхідної допомоги багатьом людям. Вони допомагають дітям і дорослим, піклуються про здоров’я людей і тварин, їхній комфорт і безпеку, іноді ризикуючи власним життям, рятують життя інших.

Волонтерський рух – це приклад єдності та здатності до самоорганізації суспільства.

Поміж жителів Сновщини є чимало небайдужих людей, які  не словом, а ділом щоденно доводять, що чужої біди не буває.

Проявляючи активну громадську позицію, проводяться різноманітні акції на підтримку хворих, людей з інвалідністю та особливими потребами, захисникам на Сході України, тимчасовопереміщеним особам, постраждалим від пожеж чи інших надзвичайних ситуацій, людям, які опинились у складних життєвих обставинах.

Немає жодних вікових чи інших обмежень, щоб допомагати. Перелічити всіх наших земляків, які активно підтримують волонтерський рух  просто неможливо. Він щораз поповнюється новими ініціативними та активними людьми. Від маленьких дітей до людей похилого віку, всі намагаються підтримати та допомогти.

Віддана та енергійна робота, активна громадська позиція наших земляків не залишається непоміченою і забутою. Вона знаходить своє визнання від щирої вдячності кожної людини до всеукраїнського масштабу.

Принагідно хочемо привітати колектив та учнів Сновської гімназії з отриманням відзнаки Волонтерської премії «Євромайдан SOS», яку було вручено під час шостої церемонії нагородження в столичному Будинку звукозапису Українського радіо.

Дорогі земляки, не будьмо байдужими, підтримуймо один одного і пам’ятаймо:

«Сильніше всього бувають ті,

хто направляє свої сили на добрі справи»

(М. Наваррська)

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply