» » Вони забезпечують затишок і комфорт в домівках тисяч сновчан.

Вони забезпечують затишок і комфорт в домівках тисяч сновчан.

Щороку у третю неділю березня своє професійне свято відзначають працівники сфери житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. З цього приводу голова міської ради Олександр Медведьов, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда,   заступник міського голови Сергій Силенок провели зустріч з представниками галузі та привітали їх з прийдешнім святом.

«Цей день – вияв уваги та шани до людей, які своєю непростою щоденною працею забезпечують затишок і комфорт в домівках тисяч сновчан. Дякую вам за відповідальну, високопрофесійну та самовіддану працю! Бажаю Вам і Вашим родинам доброго здоров’я, благополуччя та добробуту, нових професійних здобутків та світлого майбутнього!» – зазначив Олександр Олександрович.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Почесними грамотами Сновської міської ради було відзначено Хвісюка  С.М. – тракториста КП «Щорська ЖЕД», Биховця А.В. – робітника з благоустрою КП «Щорська ЖЕД», Бохан І.В. – економіста ПрАТ «Комунальник».

Подяку міського голови оголошено Андросенку О.В. – підсобному робітнику КП «Щорська ЖЕД» та  Архипенку М.В. – майстру цеху водопостачання ПрАТ «Комунальник».

Подяку Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської обласної державної адміністрації оголошено Кліменку В. О. – оператору ПрАТ «Комунальник».

Почесною грамотою райдержадміністрації було відзначено Пинчука В.М. – пічника КП «Щорська ЖЕД». Подяку голову райдержадміністрації оголошено Колотуші Ю.В. – слюсарю аварійно-відновлювальних робіт ПрАТ «Комунальник» та Перегуді С.В. –  оператору дистанційного пульту керування ПрАТ «Комунальник».

Leave a Reply