» » Вшанували пам’ять загиблого бійця  

Вшанували пам’ять загиблого бійця  

Уродженець села Займище, Сновського району, молодший сержант ЗСУ, командир танка 2-го батальйону 1-ї окремої танкової бригади Юрій Костюченко 17 серпня  міг би святкувати свій день народження, йому б виповнилося 44 роки….

 

Сьогодні міський Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, староста Займищанського старостинського округу Андрій Ларченко,  представники військомату,  спільно з дружиною та матірʼю загиблого відвідали місце його поховання.

Під час візиту присутні поклали квіти до могили Юрія Костюченка та вшанували його пам’ять хвилиною мовчання, поділилися спогадами про сина, брата, друга…

Вічна йому пам’ять і вічний спокій.

Слава герою!

 

Довідково:

 

Народився Юрій Миколайович Костюченко 17 серпня 1977 року в селі Займище, Сновського (Щорського) району.

 

У 1992 році закінчив Сновську загальноосвітню школу № 1, у 1994 році – Сновське вище професійне училище лісового господарства за спеціальністю «столяр-тесля».

 

Працював у ПСП «Промінь», ВАТ «Обрій» Сновського району.

 

Призваний до Збройних сил України в червні 2014 року. Молодший сержант, командир танка 2-го батальйону 1-ї окремої танкової бригади.

 

Загинув 4 жовтня 2014 року захищаючи Донецький аеропорт. Похований 31 жовтня 2014 року в селі Займище, Сновського району.

 

Указом Президента України № 270 від 15 травня 2015 року «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно). В пам’ять про Юрія Костюченка у травні 2015 року на будівлі Сновської загальноосвітньої школи № 1 та у жовтні 2015 року на будівлі Сновського вищого професійного училища лісового господарства встановлені меморіальні дошки. На честь Юрія Костюченка та загиблих воїнів 1-ї танкової Сіверської бригади у 2017 році в містечку Гончарівське встановлений меморіальний знак.

 

Одна з вулиць Сновська названа іменем Юрія Костюченка.