» » Вшанували пам’ять загиблих земляків

Вшанували пам’ять загиблих земляків

21 листопада,  у День революції  Гідності і Свободи міський голова Олександр Медведьов, його перший заступник Іван Орда,  в.о. старост Займища та Гірська вшанували пам’ять загиблих на сході країни земляків – Юрія Костюченка та Максима Авдієнка та  поклали квіти на могили солдат.

Під час зустрічі Тетяна Авдієнко (мати загиблого сина Максима) розповіла, що 31 жовтня 503-й  окремий батальйон морської піхоти, який дислокується в Маріуполі, відзначав свою першу річницю з дня формування. У ньому служив наш земляк   – старший матрос Максим Авдієнко. Він був одним з 18-тьох чоловіків, які загинули там, захищаючи кордон України. Всіх їхніх матерів з нагоди річниці командир  батальйону майор Вадим Сухаревський запросив у Маріуполь для вшанування пам’яті.  Батьки загиблого земляка – Тетяна та Олександр Авдієнки теж побували там. На урочистому параді  матері Максима було вручено медаль ІІІ ступеня «За мужність і відвагу», а ще одна нагорода (посмертно) надійде до Сновського військкомату пізніше.

Тетяна розповідає, що разом з чоловіком вони спілкувалися з бойовими побратимами Максима, які продовжують службу в батальйоні. Для батьків загиблих воїнів організували поминальний обід,  екскурсію Маріуполем та морським узбережжям, де розташовані військові частини.  Вразило всіх, хто приїхав у зону ООС, розбите містечко Сартана, де стоять пустками розвалені будинки. Перебували матері у військовій частині 4 дні, розміщеній у колишній школі-інтернаті. На завершення поїздки, керівництво батальйону пообіцяло підтримувати зв’язок і надалі з батьками загиблих воїнів. І як писав «Промінь», Олександр Авдієнко твердо вирішив іти служити саме в частину, де перебував його син Максим.

Leave a Reply