» » Вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Вшанували воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого біля пам’ятного знаку «Воїнам-афганцям» відбувся мітинг присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ій річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Участь у заході взяли керівники міста та району, голова районного відділення української спілки ветеранів Афганістану, голова районної ради ветеранів, представники райвійськкомату, колишні воїни-афганці, їхні родини, ветерани, учасники АТО, громадськість.

Зі слова вдячності до присутніх звернулись міський голова Олександр Медведьов, голова районної ради Ніна Кухаренко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко, голова районного відділення української спілки ветеранів Афганістану Геннадій Павленко.

У своєму виступі Олександр Медведьов зазначив: «Ви з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості та героїзму. Ми завжди будемо пам’ятати всіх хто не повернувся з «гарячих» точок планети. На превеликий жаль, сьогодні українці знову змушені брати зброю в руки, аби боронити рідну землю. Проявляючи надзвичайні мужність і героїзм, наші військовослужбовці захищають східні кордони України, а разом із тим і нас з вами. Вони, як і ви, є прикладом патріотизму, відваги та вірності військовій присязі. Щиро вірю, що найближчим часом війна в Україні закінчиться, і над незалежною Українською державою знову запанує мирне небо».

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці з дня виводу військ з Республіки Афганістан представників районної організації ветеранів Афганістану було відзначено Почесними грамотами Сновської міської ради та Сновської районної державної адміністрації.

Учасники заходу, вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання  та поклали  квіти до пам’ятного знаку.

Продовженням  заходів була  традиційна зустріч в Сновському історичному музеї. В рамках цієї зустрічі присутні мали змогу ознайомитись з виставкою присвяченою темі Афганської війни. Експонати, представлені на виставці, зокрема військове обмундирування, були надані головою районної спілки воїнів – афганців Геннадієм Павленко, військовим, якому також довелось пройти дорогами тієї війни.

На виставці були представлені фотопортрети та матеріали трьох наших земляків полеглих в ті воєнні роки та їх нагороди, ознайомлення з якими провела науковий співробітник музею Раїса Сотнікова.

Бібліотекар дитячої бібліотеці Галина Голубцова ознайомила присутніх з виставкою, присвяченою воїнам афганцям та літературою, що висвітлює цю тему.

Цього ж дня напередодні зустрічі в Свято-Миколаївському Храмі відбулось богослужіння за загиблими воїнами-інтернаціоналістами.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply