» » Вшанування пам’яті Леоніда Тереховича

Вшанування пам’яті Леоніда Тереховича

В День пам’яті Леоніда Тереховича, поета-бунтаря, уродженця с. Кучинівка Сновського району, центральна бібліотека запропонувала шанувальникам поезії поетично-музичну композицію за творами Л. Тереховича «З вірою в Україну, в її майбутнє». Відкрив її квартет народних інструментів Сновської ДМШ у складі: Сіренька Лариса, Чумак Катерина, Гребенюк Тамара, Омеляненко Лілія творами Гендель «Пассакалія», Ж. Обер  «Жига».

Поезії читали Світлана Вітинник, Тетяна Козимір, Марина Герасименко. Доповнили їх виступ матеріали інформдайджесту «Штрихи до портрету. Леонід Терехович».

Були оголошені і підсумки конкурсу патріотичної поезії ім. Леоніда Тереховича, який є щорічним. Цьогоріч грошову винагороду 2 тис. грн. у номінації від 18 до 35 років отримала Людмила Іванець, м. Харків, у номінації від 36 і старші – Наталія Чередниченко, м. Городня.

Порадувала зустріч з переможницею минулорічних конкурсів, нашою землячкою Ольгою Лантух. Її поезії були зустрінуті оплесками. Як і вірш про красу рідного краю Наталії Волокушиної. Споминами про зустрічі з Леонідом Тереховичем поділився учасник поетичного конкурсу Василь Рибальченко.

Про перебіг конкурсу говорили голова оргкомітету директор Сновської ЦБС Ніна Мокросноп, члени журі вчитель української мови і літератури Сновської гімназії Надія Чулінда та секретар Сновської міської ради Наталія Самойлова, яка дякувала організаторам за роботу по збереженню пам’яті нашого земляка, бажала творчої наснаги учасникам і зі свого боку завірила, що влада завжди підтримає креативні починання і долучиться до їх реалізації. Проінформувала, що до цього дня на могилі поета установлена гробничка і покладені квіти від громадськості.

Сновська ЦБС

Leave a Reply