» » Всі школи ОТГ відкриють двері вчасно

Всі школи ОТГ відкриють двері вчасно

В мережі Інтернет поширюються різноманітні думки і висловлювання щодо скорочення кількості навчальних закладів освіти Сновщини. З метою внесення ясності і уникнення спекуляцій з цього питання, вважаємо за необхідне надати об’єктивну інформацію про ситуацію.
Заступник міського голови, начальник Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту міськради Олена Коваленко повідомила, що на території Сновської ОТГ діють 13 навчальних закладів, вісім з яких – І-ІІІ ступеня, тобто в них навчатимуться десяти- та одинадцятикласники.
Мережа освітніх закладів громади була оптимізована і найближчим часом реорганізації чи закриття закладів не планується.
Спростовуємо чутки про зрив початку навчального року у міській ЗОШ І-ІІІ ст. №2, які виникають через те, що нібито заклад не готовий до прийому дітей. У цій школі, як і в Кучинівській та Тихоновицькій, нині тривають роботи з облаштування внутрішніх туалетів. Виконуються вони, як повідомлялося раніше, в рамках проекту «Капітальні видатки на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщенні закладів загальної середньої освіти». Фінансування його здійснюється з державного бюджету (90%) та з місцевого (10%). Виконавець робіт – ТОВ «Нормаль Україна». Чому саме обрані ці навчальні заклади. Ще на початку січня 2019 року областю моніторилася ситуація по Сновщині щодо того, у яких школах вбиральні розміщені за межами приміщення. Враховуючи зібрану інформацію обласним керівництвом було самостійно вирішено профінансувати проект з будівництва внутрішніх туалетів саме у Кучинівській ЗОШ І-ІІІ ст., Тихоновицькій ЗОШ І-ІІІ ст. та міській ЗОШ І-ІІІ ст. №2.
До 1 вересня підрядник гарантує завершення робіт з облаштування санвузлів у зазначених освітніх закладах.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply