» » » Видатки на програму «Покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2022-2023 роки» (зі змінами) з підтримки Збройних Сил, а саме :  придбання автотранспорту (легковий автомобіль типу пікап  бувший у вжитку) (код згідно ДК 021:2015 –  34110000-1 Легкові автомобілі )за номером UA-2023-09-13-005124-a, відкриті торги (з особливостями)

Видатки на програму «Покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2022-2023 роки» (зі змінами) з підтримки Збройних Сил, а саме :  придбання автотранспорту (легковий автомобіль типу пікап  бувший у вжитку) (код згідно ДК 021:2015 –  34110000-1 Легкові автомобілі )за номером UA-2023-09-13-005124-a, відкриті торги (з особливостями)

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)).

 

Найменування замовника:            Сновська міська рада Корюківського району Чернігівської області;

Місцезнаходження замовника: 15200, Україна, Чернігівська обл., Корюківський  район, місто Сновськ, вул. Незалежності будинок 19;.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 04061932

Категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі») та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності такої ознаки – у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків (пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»)

 

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Видатки на програму «Покращення матеріально-технічного забезпечення мобілізаційної та оборонної роботи на 2022-2023 роки» (зі змінами) з підтримки Збройних Сил, а саме :  придбання автотранспорту (легковий автомобіль типу пікап  бувший у вжитку) (код згідно ДК 021:2015 –  34110000-1 Легкові автомобілі )

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2023-09-13-005124-a Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:  500000,00 грн.

Строк поставки:  з дати укладання договору до 01 жовтня  2023 року

Місце поставки: 15200, Україна, Чернігівська обл., Корюківський  район, місто Сновськ,  вул. Незалежності,19.

Обгрунтування очікуваної вартості:

Очікувана вартість передбачена кошторисом та річним планом закупівель на 2023 рік, грунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар. Очікувана вартість розрахована відповідно до середньоринкової  ціни товару на ринку.

Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі з урахуванням роз’ясненння Мінекономіки Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі № 3301-04/34980-06 від 20.08.2019 р. та Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, Щодо передумов здійснення закупівель № 3304-04/55366-06 від 10.09.2020р. здійснювався замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійсювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни товарів, що містить в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах поствчальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель «ProZorro» щодо анологічних закупівель, проводились ринкові консультації

Розмір бюджетного призначення: 500000,00 грн. (1 одиниця).

 

 

Технічні вимоги замовника Опис запропонованого товару
1 2 3
КУЗОВ  
Тип кузова Пікап  
Кількість дверей 4  
Кількість сидінь (з водієм) 5  
Колір Не має значення  
Рік випуску (не раніше) 2005  
ДВИГУН І ТРАНСМІСІЯ  
Об’єм двигуна, см3 2,5-3,5  
Тип палива Дизель з лівим кермом  
Колісна формула 4х4  
Коробка перемінних передач механічна  
Кількість передач (не менше) 5  
Привод повний привод  

 

  1. Під час подачі документів повинна бути виконана незалежна оцінка автомобіля для визначення її ринкової вартості.

Додаткові умови.

  • Автомобіль не повинен бути під заставою або арештом.
  • Передача автомобіля здійснюється по акту приймання-передачі та згідно переліку комплектності автомобілю.

Ціна Товару включає в себе ціну за одиницю Товару з урахуванням ПДВ та усі необхідні податки, збори та платежі, що мають бути сплачені учасником, а також витрати на транспортування предмету закупівлі до місця, визначеного Замовником, сплату мита, податків та інших зборів і обов’язкових платежів, що сплачуються або мають бути сплачені згідно законодавства України у зв’язку із ввезенням на митну територію України та розмитненням.

Якщо в тексті тендерної документації є посилання на конкретну торгівельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід вважати, що таке посилання містить вираз «аналог та/або еквівалент» та приймаються у тендерних пропозиціях учасника. У разі подачі аналогу/еквіваленту товару, що запропонований Замовником в технічних вимогах, учасник подає порівняльну характеристику запропонованого ним товару, що визначена в технічному завданні, з відомостями щодо відповідності вимогам Замовника.

У разі виявлення Замовником невідповідності запропонованого товару визначеним вимогам в технічному завданні, або запропонований товар не може, як еквівалент, використовуватись за призначенням, така пропозиція учасника за рішенням тендерного комітету Замовника може бути відхилена, як така, що не відповідає вимогам Замовника визначеним в тендерній документації, зокрема в технічній частині предмета закупівлі.

Характеристики запропонованого товару мають бути відповідними або кращим ніж у технічних вимогах Замовника. Не приймаються пропозиції на товар, який вироблений в країні(ах) до якої(их) застосовуються санкції (персональні, спеціальні, економічні та інші обмежувальні заходи).

Учасник повинен в складі тендерної пропозиції документально гарантувати, що будуть застосовуватися заходи із захисту довкілля.

 

 

Завідувач сектору з публічних закупівель

відділу бухгалтерського обліку та звітності

Сновської міської ради, уповноважена особа                                     Тетяна ШИЛО