» » Виділені додаткові кошти з міського бюджету для первинної і вторинної ланок медицини

Виділені додаткові кошти з міського бюджету для первинної і вторинної ланок медицини

26 питань, винесені на розгляд депутатів, були прийняті одноголосно на черговій 51-ій  сесії міської ради.

Вів засідання міський голова Олександр Медведьов.

Насамперед були внесені зміни до програм підтримки та розвитку первинної та вторинної медичної допомоги в Сновській громаді, з якими ознайомила секретар міської ради Наталія Самойлова.

  • Виділені асигнування в розмірі 500 тис.грн. на преміювання та заохочення медичних працівників, які безпосередньо працюють з пацієнтами з підозрою та хворими на COVID-19 (інфекційне, неврологічне (перепрофільоване), приймально-діагностичне відділення).
  • Збільшено асигнування на придбання засобів індивідуального захисту медичним працівникам, які надають медичну допомогу хворим з підозрою на COVID-19 в умовах поширення коронавірусної хвороби та обстеження медпрацівників методом ІФА на 350 тис.грн.
  • Збільшено суму асигнувань на 100 000 грн. для забезпечення засобами індивідуального захисту медичних працівників та дезінфікуючими засобами первинної ланки медицини.
  • Додатково виділені асигнування в сумі 150 000 грн. для підтримки сільської медицини, в т.ч. на заробітну плату фельдшерам.

  

Зі змінами до міського бюджету ознайомила Лілія Гребенюк, заступник начальника фінансового відділу. Вона повідомила, що збільшено показники дохідної та видаткової частин бюджету.

З державного та обласного бюджетів передбачені субвенції на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на суму 1428600 грн., на забезпечення лікування хворих на цукровий діабет та нецукровий діабет на суму 184100 грн. та освітня субвенція – 927300 грн.

За рахунок перевиконання дохідної частини загального фонду бюджету збільшено видаткову частину загального фонду по управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту та відділу культури для оплати праці з нарахуваннями працівникам на загальну суму 1700000 грн.

В зв’язку з визнанням Сновської об’єднаної територіальної громади переможцем відбору на співфінансування проєкту «Створення простору для відпочинку та підтримки здорового способу життя для соціально-вразливих груп населення (людей похилого віку, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, осіб, що потрапили в складні побутові умови тощо»  збільшено дохідну та видаткову частину спеціального фонду на реалізацію за рахунок надходження коштів в рамках програм допомоги урядів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ від представництва Фонду Міжнародної солідарності в Україні  на суму 489 228 грн. З міського бюджету передбачено 55 тис.грн.

Секретар міської ради Наталія Самойлова ознайомила присутніх зі зверненням профспілкового комітету виробничого підрозділу Сновської дистанції колії щодо недопущення реструктуризації (приєднання Дистанції колії до Конотопської дистанції). Міський голова повідомив, що 26 вересня був запрошений на святкування Дня міста Городня, де мав нагоду поспілкуватися з народними депутатами України  Максимом Зуєвим та Сергієм Гревко. Він особисто звернувся до народного депутата, закріпленого за нашим округом, з проханням допомогти вирішити дане питання. Наразі він пропонує прийняти та направити звернення до народного депутата Максима Зуєва, АТ «Укрзалізниця», обласної державної адміністрації та обласної ради. Депутати одностайно таку підтримали пропозицію.

На закінчення сесії до присутніх звернувся Володимир Карпенко, в.о.голови Сновської РДА і вкотре нагадав, що Сновщина наразі знаходиться в помаранчевій зоні і ми всі повинні дотримуватися правил карантинних умов.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради