» » Використання субвенції державного бюджету

Використання субвенції державного бюджету

07 вересня 2017 року перший заступник міського голови Іван Григорович Орда провів нараду щодо освоєння бюджетних коштів, які надходять в Сновський район за рахунок субвенцій державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій та на формування інфраструктури, в якій взяли участь начальник управління відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Булденко Т.А., начальник відділу культури і туризму Добненко Н.М., головний лікар ЦРЛ Куценко М.В., голова РО ВФСТ «Колос» Салата Г.М., директори шкіл та позашкільних закладів, в яких в 2017 році реалізуються проекти, працівники відділу економічного розвитку та інвестицій.

Розпорядники коштів доповіли про стан розрахунків і планові графіки робіт. Станом на 7 вересня 2017 року використано 3161 тис.грн. із запланових 12885 тис.грн. субвенції на соціально-економічний розвиток. Субвенція на формування інфраструктури затверджена сесією міської ради 31 серпня 2017 року в сумі 15869,4 тис.грн. і на даний час використано лише 17,28 тис.грн. на проектні роботи Петрівського Будинку культури.

Субвенція на соціально-економічний розвиток

Вже збудовано мережі вуличного освітлення і проплачені роботи в селах Рогізки і Хотуничі. Встановлені 3 дитячих майданчика в селах Хотуничі, Заріччя та по вул..Миру в Сновську, замовлені – в селах Кучинівка, Петрівка, Нові Боровичі та по вул.Калініна в місті.

Вже оплачені аванси і виготовляються вікна по капітальному ремонту центральної районної бібліотеки, центральної районної лікарні, Сновському НВК. Розпочато роботи по капітальному ремонту міських доріг Лермонтова, 30 років Перемоги, Короленка та Пушкіна. Оголошено тендер на визначення виконавця робіт по вул.Залізнична в місті.

Визначено виконавців та укладено з ними договори на капітальний ремонт міської ЗОШ №1, Центру дитячо-юнацької творчості, ДЮСШ. В Центр дитячо-юнацької творчості вже завезено матеріали, необхідні для початку робіт.

На стадії коригування ПКД знаходяться проекти по ІІ черзі заміни вікон та дверей в Сновській ЗОШ №1, освітленню в селах Смяч та Тур’я, передані для проведення державної експертизи проекти по реконструкції трибун стадіону «Колос» та реконструкції спортивного майданчика з поліуретановим покриттям на території ДЮСШ.

Субвенція на формування інфраструктури

На стадії коригування ПКД знаходяться проекти по освітленню в селах Жовідь, Петрівка, Тур’я, В.Щимель, Хотуничі та Рогізки, по капітальному ремонту дороги в с.Рогізки.

Оплачено аванс і закуповуються матеріали для будівництва освітлення в мікрорайоні Носівка м.Сновськ. Оформлюються документи на початок робіт по освітленню в селах Петрівка та Камка.

Проходять комплексну експертизу проекти по Петрівському НВК та Петрівському Будинку культури.

Визначаються виконавці робіт по Сновській гімназії, капітальному ремонту дороги в с.Кучинівка.

Іван Григорович наголосив про персональну відповідальність кожного керівника закладу, в якому реалізовуються проекти, за хід реалізації проектів.

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради

Leave a Reply