» » Вирішено проблему постачання скрапленого газу у балонах

Вирішено проблему постачання скрапленого газу у балонах

Забезпечення населення Сновщини скрапленим газом у балонах останнім часом стало проблемою. На замовлення по селах і місту, як це було кілька років тому, балони почали доставляти з перебоями. А той й зовсім припинили.  Але ж не всі села газифіковані та й жителі громади користуються скрапленим газом на дачах, літніх кухнях для приготування їжі. Тож ризикуючи життям і нехтуючи правилами безпеки людям доводилося заправляти балони на газових автомобільних заправках і везти їх додому на власному непристосованому для цього транспорті. Це вкрай небезпечно, але іншого виходу не було.

І от нарешті цю проблему вдалося вирішити! Принаймні у середу вперше в села Жовідь та Піщанка  на замовлення людей, які збирала діловод Наталія Ховпун, приїхав  спеціалізований автомобіль – наповнювач балонів від приватної фірми. Працівник фірми  заправляв балони селянам у визначеному місці, куди люди звезли свої балони. Можна було, як і при заправці баку авто, заповнювати балон не повністю, а на якусь певну суму. Це дуже зручно для тих людей, кому дуже дорого заповнити балон одразу до повного.

У Піщанці та Жоведі в цей день заправили понад 20 балонів. Люди щиро вдячні за таку послугу й мають намір нею користуватися і надалі.

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю