» » » Витяг з ПРОТОКОЛУ №8 чергового засідання Молодіжної ради Сновської територіальної громади при міському голові  «Сновська активна молодь» (САМ)

Витяг з ПРОТОКОЛУ №8 чергового засідання Молодіжної ради Сновської територіальної громади при міському голові  «Сновська активна молодь» (САМ)

-> Склад | 0

ПРОТОКОЛ №8

чергового засідання Молодіжної ради

Сновської територіальної громади при міському голові

 «Сновська активна молодь» (САМ)

 

Дата і час проведення: 18 серпня  2021 року,   19:00.

Місце проведення: зал засідань Сновської міської ради

м.Сновськ

  1. Про внесення зміни до складу Молодіжної ради САМ.

СЛУХАЛИОльгу Гаврилець, яка повідомила, що на ім’я голови Молодіжної ради надійшли дві заяви – від Марини Булденко з с.Є Рудня та від Артема Малашка з м.Сновськ щодо включення їх до складу Молоджіної ради. Ольга Гаврилець запропонувала включити їх до членства у Молоджіній раді при міському голові «САМ» та відповідно до п.8 розділу 6 Регламенту САМ подати клопотання на ім‘я міського голови про зміни у складі «САМ». У разі погодження включення до складу САМ двох нових її членів, склад Молодіжної ради від 18 серпня 2021 року налічуватиме 35 членів.

ВИРІШИЛИ: Підтримати пропозицію голови Молоджіної ради Ольги Гаврилець та включити до складу Молоджіної ради Марину булденко та Артема Малашка і подати клопотання на ім‘я міського голови про внесення змін до складу Молоджіної ради «САМ».

ГОЛОСУВАЛИ:

 за – 22, проти – 0, утримались – 0.