» » Визначено пріоритетну послугу для жителів громади

Визначено пріоритетну послугу для жителів громади

2 червня під головуванням першого заступника міського голови Павла Мірошниченка відбулось засідання комітету з визначення пріоритетної послуги в Сновській міській територіальній громаді, на якій були присутні керівники структурних підрозділів міської ради, старости, представники депутатського корпусу, Молодіжної ради, громадськості. Також на засіданні була присутня Наталія Сафронова – старший програмний координатор програми #DOBRE.

З 26 квітня по 26 травня  проходило вивчення громадської думки  жителів Сновської громади щодо рівня задоволеності якістю надання послуг.

Опитування проводилось з використанням планшетів за допомогою електронної системи опитувань DOBRE.Pytannya. 4 планшети були надані Програмою DOBRE і один було придбано міською радою в якості співфінансування.

Загалом до статистичної вибірки потрапило 396 домогосподарств нашої громади, із них 183 в місті Сновськ, 213 – в селах громади.  Із загальної кількості опитаних 108 – чоловіки; 288 – жінки.

Віковий склад опитаних виявився наступним:

В результаті аналізу статистичних даних опитування за методологією Програми DOBRE виявилося, що найбільш важливими для жителів нашої громади виявилися послуги медичної допомоги; на другому місці – послуга з будівництва, ремонту та обслуговування доріг і тротуарів; третьою за значимістю стала послуга транспортного сполучення.

За одноголосним рішенням присутніх на засіданні пріоритетною послугою було визначено послуги медичної допомоги, над покращенням якості яких громада буде працювати наступні місяці разом з Програмою DOBRE.

У найближчий час робочою групою буде  розроблено План вдосконалення даної послуги. На реалізацію проекту в рамках цього компоненту Програма виділяє $49 тис., співфінансування з місцевого бюджету складатиме 30% (близько 400 тис. грн.)

Протокол засідання робочої групи з питань визначення пріоритетної  послуги

Захід відбувся в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал  Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 Відділ економічного розвитку та інвестицій  

Сновської міської ради