» » ЮЛІЇ ГРИГОРІВНІ – 100 РОКІВ!

ЮЛІЇ ГРИГОРІВНІ – 100 РОКІВ!

Сьогодні столітній ювілей відзначає жителька Сновська  Юлія Григорівна БАЛАХОНОВА.

З теплими словами, квітами та подарунками прийшли поздоровити ювілярку секретар міської ради Наталія Самойлова, голова Чернігівської обласної організації ветеранів Анатолій Скуратович, голова Сновської організації ветеранів Людмила Кравець, голова первинної ветеранської організації локомотивного депо Сновськ  Віталій Полюшко та настоятель Свято-Миколаївського храму отець Павло.

Народилася Юлія Григорівна в селі Шишківка Корюківського району.  Дівоче прізвище – Мелешко. Батько працював мірошником.  Її молодість випала на роки Другої світової війни. Щоб не забрали у Німеччину, дівчину постригли налисо, мовляв тиф у неї. Це і врятувало Юлію Григорівну від заслання в чужу країну.

Перший чоловік пішов на фронт  і загинув, захищаючи Батьківщину.

Вдруге Юлія Григорівна вийшла заміж після війни та переїхала жити до Сновська.

Пропрацювала у депо нарядчицею 45 років. За час роботи отримала численні нагороди та грамоти від Укрзалізниці, заслужено носить  звання ветерана праці, нагороджена медаллю «За доблесний труд».

Жінка поховала сина і доньку. Є  у поважної ювілярки дві внучки та двоє правнуків. Одну з внучок, яка вже має свою сім`ю, назвали на честь бабусі Юлією.

Щиро бажаємо Юлії Григорівні міцного здоров’я і Божого благословення!

 

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради