» » З 11 травня розпочнуться навчальні збори з військовозобов’язаними та резервістами

З 11 травня розпочнуться навчальні збори з військовозобов’язаними та резервістами

13 квітня в залі засідань міської ради відбулась нарада за участі керівництва міської ради, старост, керівників підприємств, установ, організацій громади та військовослужбовці Сновського РТЦК та СП.

«З 11 по 30 травня проходитимуть навчальні збори з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони Чернігівщини», – зазначив військовий комісар Сновського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Батюк.

Під час цих зборів планується проведення занять з індивідуальної та колективної підготовки.

Насамперед, це відпрацювання завдань, які покладені на розділи територіальної оборони:

  • посилення охорони державного кордону,
  • охорона та оборона важливих об’єктів та комунікацій;
  • боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника;
  • оборона населеного пункту та ін.

На заходи також будуть долучатись резервісти з підприємств, установ та організацій громади, які зараховані до складу підрозділів територіальної оборони.

Інструкторами на зайняттях будуть військовослужбовці РТЦК та СП області, учасники бойових дій та представники громадських організацій.

Оповіщення тих, хто має прибути на навчальні збори, буде здійснюватися через старост та керівників підприємств, установ та організацій. Всім учасникам зборів завчасно проведуть тестування на Covid-19.

На завершення засідання перед присутніми виступив заступник міського голови Сергій Силенок та запросив всіх долучитися на цьому тижні до акції  “За чисте довкілля” та Дня благоустрою, якій відбудеться в нашій громаді 16 квітня. А інспектор з благоустрою Сергій Воробей закликав не палити суху рослинність, адже останнім часом сталося 2 пожежі, в результаті яких знищено людське майно.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю