» » Поздоровляємо!

Поздоровляємо!

Фізична культура та спорт у громаді представлена як складова освітньої галузі, так і громадськими спортивними організаціями.

На території ОТГ налічується 60 спортивних споруд (в т.ч. стадіони, спортзали, спортивні майданчики тощо). В цьому році було відкрито новий сучасний спортивний комплекс на території  районної гімназії, який збудовано в рамках співфінансування. Вартість проєкту склала 4,5 млн грн, в тому числі з місцевого бюджету  – 405 тис. грн.

Активно працює Сновська дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ), де у 26 групах  займаються легкою атлетикою, футболом, настільним тенісом та спортивною гімнастикою біля 300 вихованців.

Діє районна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», на утримання якої з міського бюджету виділено в минулому році  639,8 тис. грн.

ДЮСШ «Колос» культивує такі види спорту: вільна боротьба, легка атлетика, кікбоксинг, волейбол. На даний час в організації займається  145 вихованців. Серед вихованців спортивної школи Чемпіони Світу та Європи, десятки майстрів та кандидатів в майстри спорту з різних видів.

В подальших планах керівництва – всебічна підтримка талановитої молоді та спортсменів, що уособлюють ветеранський  спорт нашої громади.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства.  Фізична культура і спорт не тільки зміцнюють здоров’я, але ще  загартовують характер і волю.

У цей святковий день щиро бажаю усім, хто любить спорт і  займається ним,  вчителям, тренерам, ветеранам та активістам фізкультурно-спортивного руху міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

З повагою – міський голова Олександр МЕДВЕДЬОВ