» » З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Шановні сновчане!

Прийміть щирі вітання з 31-ою річницею Незалежності нашої держави!

За час становлення незалежної України ми пройшли багато випробувань і знову чергове випробування випало на нашу долю – війна з російськими окупантами. Наше головне завдання зараз – вигнати ворога з нашої землі і зробити нашу державу заможною, успішною, розвинутою і безпечною для життя! В умовах збройного протистояння ми захищаємо свій вибір жити вільно у власному домі – нашій рідній Україні.

Ми – громадяни найміцнішої держави у світі. Держави, яка воює і при цьому реформується і відновлюється. У цьому році ми подали заявку на вступ до Європейського Союзу і здобули кандидатство. Це наш розвиток. А внесок кожного у розбудову нашої держави важливий і на фронті, і в тилу.

Щира вдячність і вічна пам’ять нашим землякам, які загинули в боротьбі з окупантами захищаючи Україну. Здоров’я і Божого захисту всім воїнам, які сьогодні протистоять агресору на всіх фронтах.

Хочу подякувати всім, хто допомагав пережити окупацію нашої Сновщини в лютому-березні – не зупинявся і працював, допомагав людям: лікарям, комунальникам, МНСникам, підприємцям, депутатам міської ради і старостам, тим хто випікав хліб і хто не зважаючи на обстріли доставляв його у кожне село, тим підприємцям, хто у найскладніші часи для громади безкоштовно надавав населенню молоко, курей, яйця …..

Ми всі як ніколи згуртувалися і боремося за незалежність. Важливою складовою успіху Збройних Сил України та життєдіяльності країни є волонтерська діяльність. Дякую вам, шановні волонтери, які допомагали і допомагають місцевим жителям, переселенцям, армії. Ви рятуючи людей вивозили їх з зони обстрілів, доставляли життєво необхідні продукти в окуповану і відрізану від області громаду, ви з першого дня окупації охороняли громадський порядок, ремонтували укриття, відновлювали на Сновщині підірвані мости, забезпечували і забезпечуєте доставку гуманітарних вантажів у громаду. Особлива подяка вам, волонтери,  і всім жителям громади за збір коштів на підтримку воїнів ЗСУ.

Ми повернемо і відбудуємо наші території. І збережемо нашу країну дітям, щоб вони передали її своїм дітям. Вільну, міцну, сучасну й ефективну державу.

Бажаю всім міцного здоров’я, стійкості, щастя, добра й мирного неба над головою.

Нехай якнайшвидше запанує  мир у нашій державі, нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

Все буде Україна!

З повагою – міський голова Олександр МЕДВЕДЬОВ