» » З Днем українського добровольця!

З Днем українського добровольця!

Дорогі земляки!
14 березня наша країна відзначає День українського добровольця. Свято встановлено 17 січня 2017 року Постановою Верховної Ради України, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.
Шановні добровольці!
У непростий для країни час ви згуртувалися і стали на захист територіальної цілісності і суверенітету держави. Сильні духом чоловіки і жінки пройшли Майдан, а згодом допомогли зупинити наступ російського агресора на сході України. Сьогодні пліч-о-пліч з військовослужбовцями Збройних сил України ви продовжуєте боронити українську землю а на місцях викорінювати прояви сепаратизму. Ви Герої України, які прийняли бій і вистояли. І це свято тих людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників.
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня українського добровольця, залишайтеся завжди принциповими, мужніми. Міцного здоров’я, щастя, злагоди та благополуччя у ваших родинах і мирного неба на нашій землі!
З повагою – міський голова Олександр МЕДВЕДЬОВ