» » З Днем захисників і захисниць України!

З Днем захисників і захисниць України!

Дорогі сновчани!
Сьогодні з почуттям особливої шани та гордості вітаю усіх із величними святами –
Днем Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва, Днем територіальної оборони та Днем захисників і захисниць України! 
Не випадково, що 1 жовтня поєднує в собі стільки важливих дат, адже споконвіків під покровом Божої матері і козаки, і повстанці, і сучасні воїни бороли і виборюють свободу Україні, щораз руйнуючи пута російської орди.
Тож у цей день, перш за все, висловлюю слова вдячності та глибокої шани усім, хто змінив буденність на камуфляж, хто сьогоднішні свята відзначає в окопах, утверджуючи суверенні цінності нашої держави.
Захисники і захисниці, століттями в України один ворог – підла та підступна росія. Однак ви – гідні нащадки козаків – і за нами Перемога. Тож бажаю вам незламного духу, стійкості, надійного тилу.
Дорогі сновчани! У день свята Покрови бажаю усім нам, щоб Божа благодать зійшла на всю нашу зранену країну. Нехай наші молитви зцілять рани та загоять душу. Здоров’я, миру, благополуччя та мирного і щасливого майбутнього в процвітаючій та непреможній Україні!
З глибокою шаною і вдячністю ми сьогодні згадуємо захисників і захисниць, які віддали найдорожче  – свої життя за Україну. Дякуємо їм за героїчний подвиг! Вони навіки залишаться в нашій пам`яті.
Щиро – міський голова
Олександр МЕДВЕДЬОВ