» » З метою оперативного забезпечення аварійно-рятувальних формувань, залучених на локалізацію та ліквідацію значних пожеж на території громади 23 жовтня була скликана позачергова сесія міської ради

З метою оперативного забезпечення аварійно-рятувальних формувань, залучених на локалізацію та ліквідацію значних пожеж на території громади 23 жовтня була скликана позачергова сесія міської ради

Пленарне засідання відбулось під головуванням міського голови Олександра Медведьова. Окрім депутатів, на сесію були запрошені голова РДА Валерій Радібеда, керівники підприємств, установ, громадських організацій та волонтери.

Перш за все, міський голова висловив слова вдячності всім: і керівникам підприємств, і просто небайдужим людям за надану допомогу. Це і безкоштовна техніка (більше 10 одиниць додаткової техніки працювало протягом тижня), і поселення залучених з інших районів та областей пожежників (на сьогоднішній день це 103 чол.), забезпечення їх харчуванням (Сновське ВПУЛГ, Свято-Миколаївський храм), засобами гігієни тощо.

На розгляд депутатів було винесено 2 питання.

По-перше, це внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Сновської міської ради на 2018-2022 роки. Пропонується додаток Програми доповнити пунктом 4: «Оперативне забезпечення аварійно рятувальних формувань, залучених на локалізацію та ліквідацію значних пожеж чи стихійних лих (паливно-мастильні матеріали, оплата послуг за проживання та харчування особового складу рятувальників)» з орієнтовним обсягом фінансування 40 тис.грн. на 2018 рік. А друге питання – це виділення коштів  в сумі 30 тис.грн. з резервного фонду. Саме ці кошти будуть використані  на харчування для пожежників. Депутати одноголосно підтримали обидва проекти рішень.

Присутні на сесії обговорили питання щодо створених побутових умов для пожежників. Міський голова довів до відома присутніх інформацію про роботу оперативного штабуз питань подолання наслідків у зв’язку з загоранням сухої трави та торф’яників  у Сновському районі.

Андрій Терещенко, начальник служби ДСНС у Сновському районі, доповів присутнім, що на сьогоднішній день є 3 осередки займання на території Сновщини площею приблизно 44 га. Протягнуто майже 3 км рукавних ліній, якими закачується вода у місця, де горить торф. Планується за три дні загасити пожежу повністю. Кількаденна дощова погода сприяла б швидшій ліквідації лиха.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply