» » З міського бюджету постійно виділяються кошти на підтримку медичних закладів громади у боротьбі з COVID-19

З міського бюджету постійно виділяються кошти на підтримку медичних закладів громади у боротьбі з COVID-19

Як повідомила начальник фінансового відділу міської ради Ліна Савченко, станом на 18 листопада з початку року з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, здійснено фінансування протиепідемічних заходів медзаклдам громади з міського бюджету на суму 1 млн 152,1 тис.грн:

на КНП «Сновський ЦПМД» – 185,6 тис. грн (придбання медикаментів, дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту медперсоналу).

на КНП «Сновська ЦРЛ» – 471 тис. грн (в т.ч на медикаменти, дезінфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту медперсоналу – 321 тис. грн, доплата медпрацівникам – 150 тис. грн)

У рамках співфінансування при придбанні цифрового рентгенапарату з міського бюджету виділено 495,5 тис грн.

Григорій Божок, коли розпочалася пандемія COVID-19, подарував Сновській ЦРЛ  апарат для штучної вентиляції легень вартістю 480 тис грн.

Також у цьому році лікарнею було зібрано 565,8 тис. грн. благодійних внесків від працівників трудових колективів, приватних підприємців та жителів громади і передано на потреби центральній районній лікарні у боротьбі з коронавірусом. Кошти витрачені на придбання засобів індивідуального захисту медперсоналу,  кисневих концентраторів, термометра електронного інфрачервоного,  лампи бактерицидної, приладу бактерицидної дії УФІТ, експрестестів на виявлення коронавірусу тощо.

Міська рада не стоїть осторонь проблем медиків. У свою чергу закликає всіх жителів громади дотримуватися умов карантину, щоб запобігти поширенню інфекції COVID-19.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи

та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради