» » З нагоди Дня Конституції України на Сновщині

З нагоди Дня Конституції України на Сновщині

У зв’язку з карантинними обмеженнями святкові заходи з нагоди державного свята Дня Конституції України у Сновській ОТГ відбуватися не будуть.  Проте в це день прийнято відзначати  жителів громади, за вагомі професійні досягнення в ім’я України та її народу.

Міський голова Олександр Медведьов побував у колективі рятувальників і за поданням начальника пожежно-рятувальної частини Романа Силенка  вручив відзнаки начальнику караулу 8 ДПРЧ (м.Сновськ) старшому лейтенанту служби цивільного захисту Максиму МОРГУНУ і пожежному-рятувальнику 8 ДПРЧ (м.Сновськ) старшому сержанту служби цивільного захисту Олександру ЧУМАКУ. З нагоди Дня Конституції за багаторічну сумлінну працю й високий професіоналізм оголошено подяку голови облдержадміністрації майору служби цивільного захисту, т.в.о. начальника Сновського районного сектору УДСНС України в Чернігівській області Роману Силенку.

Т.в.о. голови райдержадміністрації Володимир Карпенко також привітав рятувальників і вручив почесні нагороди начальнику караула 8 ДПРЧ (м. Сновськ) 2 ДПРЗ У ДСНС України у Чернігівській області, старшому лейтенанту служби цивільного захисту Ігорю  НАЙДЬОНУ та диспетчеру 8 ДПРЧ (м. Сновськ) 2 ДПРЗ У ДСНС України у Чернігівській області, рядовому цивільного захисту Олені САВІНІЙ.

Колектив 8 ДПРЧ  зажди у бойовій готовності. Наразі їх можуть відправити до Івано-Франківської області на допомогу рятувальникам західної України у боротьбі з підтопленням.

З ІСТОРІЇ ДЕРЖАВИ: вранці 28 червня 1996 року, майже після доби безперервної роботи, Верховна Рада нарешті ухвалила і ввела в дію Основний закон держави – Конституцію України. Цій важливій події передували 6 років важкої праці, консультацій, дебатів і домовленостей. На засіданні Головний документ країни підтримали 315 народних депутатів.

Ухвалена Конституція закріпила незалежність і суверенітет України, а також затвердила, що країна існує для людей, а не навпаки.

Саме на честь ухвалення Основного закону України щороку 28 червня й святкується День Конституції України.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради