» » З нагоди Дня медичного працівника

З нагоди Дня медичного працівника

День медичного працівника традиційно масштабно святкують у третю неділю червня. Це одне з небагатьох свят, про яке знають і пам’ятають не лише працівники медицини, а й багато людей, чиє життя і здоров’я залежало від професійної допомоги лікарів і медсестер. Але в цьому році через пандемію коронавірусу у світі, колективи двох медичних закладів зустрілися у вузькому колі. Нині захисникам у білих халатах – особлива увага, бо вони опинилися на передовій у боротьбі з COVID-19.

Привітати медиків Сновщини з професійним святом прийшли міський голова Олександр Медведьов, в.о. голови райдержадміністрації Володимир Карпенко та голова районної ради Ніна Кухаренко. Вони подякували їм за самовіддану працю на благо громади, за врятовані життя та здоров’я пацієнтів, за віру й надію, подаровані людям, за те, що не шкодуючи ні власних сил, ні часу поспішають на допомогу. Побажали, щоб реформи в медицині принесли позитивний результат.

Олександр Медведьов виступив перед присутніми і коротко розповів про те, що зроблено міською радою для медиків і надання медичних послуг населенню.

Почесні відзнаки міської ради за поданням керівників КНП «Сновський ЦПМД» Олени Шарпан та КНП «Сновська центральна районна лікарня» за багаторічну сумлінну працю у цей святковий день міський голова Олександр Медведьов вручив:

  • лікаря-терапевта терапевтичного відділення Наталію ПРИМАК,
  • сімейному лікарю, завідувачу амбулаторією загальної практики сімейної медицини Анатолію КОРОЛЕЦЬКОМУ;
  • лікарю загальної практики сімейної медицини Анастасія ТКАЧЕНКО,
  • техніка з обов’язками інженера ЕОМ Олену ГУЗЬ
  • сестру медичну дільничної амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Нові Боровичі Валентині ЛОБУР;
  • фельдшеру амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Рогізки Ларисі БОДЯК.

Також медичні працівники отримали районні, обласні, профспілкові відзнаки і нагороди, від  керівництва своїх закладів та від народного депутата Максима Зуєва. У залі була урочиста атмосфера, лунали слова вдячності медикам, їм дарували квіти і подарунки.

У цей день було вручено ордер на придбану міською радою квартиру лікарю-анестезіологу Дарії Петрунько, яка приїхала працювати до нас з Мени.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради