» » З нагоди величних свят України

З нагоди величних свят України

Сьогодні, 1 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День територіальної оборони України та День захисників і захисниць України  у міському парку Сновська  відбувся мітинг, присвячений людям у військових одностроях, які захищали і нині захищають Україну від російського агресора.

Під час загальнонаціональної хвилини мовчання присутні на заході вшанували пам’ять воїнів, які загинули у боротьбі за рідну землю.

Міський голова Олександр Медведьов привітав всіх зі святами, побажав здоров’я, миру, благополуччя та мирного і щасливого майбутнього в процвітаючій та непереможній Україні. Почесні грамоти міської ради за мужність і героїзм, проявлені при виконанні військового обов’язку перед державою, самовіддане служіння українському народу він вручив учасникам бойових дій, воїнам-інтернаціоналістам, які нині знову взяли зброю в руки і стали на захист України Володимиру Мірошниченку та Петру Сіренькому.

Щемна пісня про сивих батьків, які чекають з поля бою сина додому пролунала над Сновськом, викликаючи сльози на очах. До підніжжя стели Захисникам України лягли квіти на знак шани і вдячності нашим землякам-Героям.

Ми завжди пам’ятатимемо, якою ціною дається нам незалежність і свобода.

У той же час ми повинні забезпечувати нашій армії міцний тил – кожен у свій спосіб, але з максимальною самовіддачею, так, щоб це посилювало наших оборонців і наближало Перемогу.

Слава Україні! Героям Слава!

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю