» » З оффлайн в онлайн: стартував навчальний проєкт U-LEARN

З оффлайн в онлайн: стартував навчальний проєкт U-LEARN

Карантин – це шанс для навчання та підвищення кваліфікації фахівців об’єднаних територіальних громад. Тому Програма «U-LEAD з Європою» запустила навчальний онлайн проєкт – U-LEARN.org.ua, де у вільному доступі наявні 10 навчальних програм.

Вивчити курс і отримати сертифікат можна за такими напрямками: «Вступ до електронного документообігу», «Соціальні послуги в ОТГ: з чого почати», «А як вчините Ви? – Етична дилема», «Основи реформування системи охорони здоров’я з допомогою eHealth», «Цифрові комунікації в громаді» та «Сучасні інструменти для формування спроможної освітньої мережі в громаді».

«Реальність вимагає від експертів змінювати формат роботи з представниками громад. Консультації проводимо в онлайні, тренінги замінюємо на вебінари та відео курси. За основними напрямками Програма «U-LEAD з Європою» розробила інтерактивні курси. Вони враховують практичний досвід впровадження реформ, який громади вже здобули», – зазначила Ірина Кудрик, директорка Чернігівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Всі курси доступні на сайті https://u-learn.org.ua/ Пройти будь-яке онлайн навчання та отримати відповідний сертифікат зможе кожен охочий.

Також, на платформі доступні електронні посібники «Перші кроки для новостворених ОТГ. Методичні рекомендації та зразки документів», «Путівник керівника. Успішна громада: надання якісних послуг громадянам та сприяння сталому розвитку».

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією

 

Також ви можете підписатися на сторінку Чернігівського РО https://www.facebook.com/chernihivULEAD/

Експерти Чернігівського РО Програми “U-LEAD з Європою” продовжують надавати консультаційну та методичну підтримку громадам Чернігівщини. Якщо у Вас виникають питання або потреба в консультації, звертайтеся!

 

Чернігівського РО Програми “U-LEAD з Європою”